
Letošní ročník ekologické konference se nesl ve znamení velmi aktuálního tématu – digitální detoxikace. Žáci prvních a druhých ročníků se během několika měsíců zamýšleli nad tím, jak moderní technologie ovlivňují náš každodenní život, psychické zdraví i vztahy s okolím. Každý ročník však k tématu přistoupil zcela jiným způsobem. Žáci druhých…












